0216 331 13 52
info@metagrupmuhendislik.com
Kurumsal

Hakkımızda

Meta Grup Mühendislik Asansör Klima İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti. ısıtma, soğutma, havalandırma, otomasyon ve enerji verimliliği alanlarında, projelendirme, danışmanlık ve teknik ekipman tedariği hizmetleri vermek üzere 05 Ocak 2000 tarihi itibari ile kurulmuştur. İlgili sektörlerde uzun yıllar boyunca bilgi ve deneyim kazanan bir ekip tarafından kurulan firmamız Meta Grup Mühendislik, İstanbul Beykoz’daki merkez satış ofisi ve İstanbul 4. Levent’deki Depolama merkezlerinde hizmet vermektedir..

Kurulduğu günden bu yana, uzman ve tecrübeli kadrosu, ürettiği yaratıcı çözümler, etkin ve kaliteli bilgi paylaşımı ve istikrarlı büyüme çizgisiyle, ülke genelindeki mekanik, enerji ve otomasyon sektörlerinde hızla gelişen ve adından sıkça söz ettiren bir şirket olmayı başarmıştır.

Meta Grup Mühendislik başarı, büyüme, enerji ekonomisi ve müşteri memnuniyeti için değer yaratma odaklı stratejileri sayesinde, tüm Türkiye genelindeki yatırımcı ve taahhüt firmalarına kurumsal çözüm ortaklığı imkânı sunup, sahip olduğu dinamik vizyonunu paylaşmaktadır.