0216 331 13 52
info@metagrupmuhendislik.com
Kurumsal

Kariyer

Meta Grup Mühendislik Asansör Klima İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti., kurulduğu günden bu yana kazandığı hızlı ve istikrarlı büyüme çizgisini, çalışanlarının özverili çalışma ve çok yönlü destekleri ile elde etmiştir. Bu nedenle Meta Grup Mühendislik, insan kaynaklarına yatırım yapmayı kendisine ilke edinmiş ve bu ilke uyarınca şirket politikalarına yön vermektedir. Sürekli değişen ve her geçen gün daha da rekabetçi hale gelen pazar koşullarında, sürdürülebilir başarının, çalışanlarının sürekli gelişim, değişim ve eğitim içerisinde olması ile mümkün olduğunun bilinciyle, çalışanlarının kariyer gelişimlerini planlı şekilde takip etmektedir.

Uzun yıllar mutlu bir şekilde çalışmak istenilecek çalışma ortamını yaratmayı hedefleyen Meta Grup Mühendislik, çalışanlarına hissettirdiği birlik ve aile olma duygusu ile, gerek profesyonel, gerekse de sosyal yaşamlarında çalışanlarının kişisel gelişimleri için her türlü desteği sağlamaktadır.

Meta Grup Mühendislik, insan kaynakları ilkeleri arasında en önde ortak şirket değerlerine bağlılık gelir ki, bu değerler, müşteri odaklılık, güvenirlilik, yenilikçilik, liderlik ve takım ruhudur. Meta Grup Mühendislik, çalışanlarına, fırsat eşitliği, katılımcılık, şeffaflık, rekabetçilik, dürüstlük, iş ahlakı ve güven ilkeleri ışığında bir ortam sunarken, gerek çalışanların kendi arasında gerekse de çalısanlarının şirkete karşı aynı ilkelerde bağlı olarak davranmasını bekler.

Siz de Meta Grup ailesine katılmak isterseniz, özgeçmişinizi info@metagrupmuhendislik.com adresine gönderebilirsiniz.